Banko Maç Nasıl Oynanır

Banko Mac

Banko maçlar, yüksek doğruluk içeren tahminlerden oluşur. Banko Maçlar İnternet siteleri ve uygulamalarda yer alan banko maçlar sayesinde kuponunuzun kazanma ihtimalini artırabilir ya da kendi analizlerinizi kendiniz yapabilirsiniz.

Banko Maç Nasıl Bulunur?

Banko maçlar, sistem kuponların en önemli maçları olup seçiminde son derece dikkatli olmak gerekir. Uygulamalar ve web sitelerinde hem uzmanların hem de amatörlerin paylaştıkları banko maçlar yer alır. Kuponunuza yazacağınız banko maçlara karar verirken yalnızca tahminleri incelemekle sınırlı kalmamanız son derece önemlidir. Kuponunuza yazmayı planladığınız maçları detaylı incelemeniz gerekir. Her iki takımın güncel durumlarını kontrol edebilir, geçmiş maçların sonuçlarına göz atabilirsiniz. Takımın performansını etkileyen herhangi bir durum olup olmadığından emin olduktan sonra oranları göz önünde bulundurarak banko maçlarınıza karar verebilirsiniz.

Uzmanlar genellikle banko maçları günlük ve haftalık olarak verir. Hafta başında haftalık maçlara göz atıp inceleyebilirsiniz. Ancak son anda yaşanabilecek değişiklikler olabileceğinden günlük banko maçlar genellikle daha yüksek tutma şansına sahiptir.

Banko Maç Nasıl Oynanır?        

Bahis yaparken tutacağından kesin emin olduğunuz maçları ve diğer tahminlerinizi gruplamanız önemlidir. Yapacağınız sisteme karar verdikten sonra maçlarınızı oynayabilir ve banko seçtiğiniz maçların yanında bankoyu kutucuğunu işaretleyebilirsiniz.

Banko maçların yer aldığı kuponların düz sistem kuponlara göre daha düşük ikramiye verdiğini unutmamalısınız. Daha yüksek kazanç elde etmek için dilerseniz misli olarak oynayabilirsiniz.  

Banko Maçlar Nasıl Hesaplanır?             

Banko maçlı kuponların hesaplaması sistem kuponlara göre farklılık gösterir. Sistem oynadığınızda tüm varyasyonları ayrı ayrı hesaplamanız gerekir. Banko maçlar ise sistemde yer alan diğer maçlardan ayrı tutulur. Kalan maçların sistem yapılması ile kazanılan tutar hesaplanır. Bu tutar banko maçların oranıyla çarpılarak kazanılan tutar bulunur. Ancak diğer maçlarınız tutsa dahi banko maçlarınız tutmadıysa kuponunuz kaybetmiş olur.