Banko Maç Misli

Banko Mac

Banko Maç Misli hakkında bütün bilgileri bulacağınız Misli 2020 gelişmeleri değişiklikler hakkında detaylı bilgiler bulunmaktadır. Misli Banko maçların yer aldığı kuponların bedelleri daha düşük olmakla beraber kazanacağınız tutar da sistem kuponlara göre daha düşüktür. Bu nedenle banko maçların olduğu kuponlarda daha çok misli oynanarak kazanılacak tutar yükseltilir.

Banko Maç Nedir?

Banko maçlar, bir takımın diğer takıma kadar bariz üstünlüğünün olduğu kabul edilen maçlardır. Bu maçların sonuçları banko olarak kabul edilir.

Banko maç seçiminde takımların geçmiş maçları, futbolcuların durumu, hava şartları göz önünde bulundurulur.

Banko Maç Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bahis kuponlarına banko maç ekleyerek kuponunun bedelini düşürmeniz mümkündür. Kuponunuzda kesinlikle tutacağını düşündüğünüz maçlar varsa sistem oynayıp bu maçları banko olarak işaretleyebilirsiniz. Böylelikle kuponda kombine edilen maç sayısı düşer ve daha az para ödemiş olursunuz. Ancak yanlış banko seçimi kuponunuzdaki diğer maçlar tutsa dahi kuponunuzun yatmasına neden olabilir. Bu nedenle son derece dikkatli olmak gerekir.

  • Banko maçınızın kuponunuzun en önemli maçı olduğunu unutmamalı ve seçiminizi buna göre yapmalısınız.
  • Banko maçları belirlerken banko maç uygulamaları ile teknik analiz sitelerinden faydalanabilirsiniz. Ayrıca takımların geçmiş maçlarını analiz ederek kendi fikirlerinizi de tahminlerinize yansıtabilirsiniz.
  • Takımların güncel haberlerini takip edebilir ve maç dönemindeki performanslarını etkileyebilecek özel durumları olup olmadığından emin olabilirsiniz.
  •  Banko maçlarınız tuttuğu takdirde az da olsa para kazanmak istiyorsanız sistem 0 işaretleyebilirsiniz.

Misli Banko Maç Nasıl Oynanır?

Sistem kuponlarınızda banko maç oynayabilir ve kupon bedelini düşürebilirsiniz. Böylece kalan bakiyenizle misli oynayarak daha fazla kazanabilirsiniz.

Misli banko maçları oynarken seçeceğiniz maçın yanındaki banko kutucuğunu işaretlemeli ve kuponu onaylamadan misli oranını artırmalısınız.

Banko Maç Kazanç

Banko maç yazdığınızda kazanacağınız tutar sistem kuponlarına göre farklı hesaplanır. Hesaplama esnasında öncelikle banko maçlar hesaba katılmaz. Banko maç haricinde kalan maçların sisteminden kazanılacak tutar hesaplanır. Bu tutar, banko maçların oranlarıyla doğrudan çarpılarak kuponunuzun kazanç miktarı belirlenir.